Apie mus

 • „KeepsakeForever“ – tai yra mūsų prekinis ženklas, kuris simbolizuoja mažą dovanėlę, kurį išliks atmintyje ilgam. Mažos, prasmingos ir originalios graviruotos dovanos, tai yra mūsų darbo tikslas.
  Graviravimas suteikia galimybę personalizuoti papuošalus. Tai puiki idėja paminėti svarbias gyvenimo akimirkas ir pridėti kažką „nuo savęs“ prie dovanos, kurią norite padovanoti artimam žmogui. Personalizavimo dėka galite padovanoti papuošalą, kupiną emocijų ir jausmų, kurie jums visada primins apie dovanojantį žmogų, o individualūs užrašai priduos jiems žavesio ir unikalumo.
  Mūsų parduotuvėje rasite sidabrinius, sidabrinius paauksuotus ir plieninius papuošalus. Sidabriniai papuošalai yra patikrinti ir prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose. Kiekvienoje iš pasirinktų kategorijų rasite darbų idėjų, grandinėlių ilgių, spalvų, pakabukų formų pasirinkimus. Kiekvienas darbas yra atliekamas pagal kliento norus, galime keisti visus tekstus, dalinai ar visiškai. Labai stengsimės, kad kiekvienas mūsų parduotuvės lankytojas galėtų rasti kažką sau. Graviravimas yra atliekamas aukštos kokybės lazeriu, kuriuo pagalba vaizdas perkeliamas itin tiksliai bei tampa ilgaamžis.
  Jei turite kažkokių papildomų klausimų, galite drąsiai rašyti mums - mes pasistengsime kuo skubiau atsakyti į visus jūsų klausimus ir išpildyti visus jūsų pageidavimus!
  Beje, parduotuvėje yra Livechat sistema bendravimui, taigi jeigu kažkas bus neaišku, visada galite klausti. Kadangi, ne visada spėjame Jums atsakyti realiuoju laiku, galite kreiptis per Facebook abra rašyti per kontaktų formą ir užduoti mums klausimus.

  Tikimės, kad Jums tai patiks, nes į kiekvieną darbą įdedame dalelytę vertės ❤

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija