Kokybės garantija

 • Mūsų el. parduotuvėje parduodami gaminiai sukurti naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Visi sidabriniai gaminiai turi Lietuvos prabavimo rūmų įspaudą su gaminį atitinkančia praba ir atsakomybės ženklą. Garantuojame, kad visi gaminiai yra nauji ir jų kokybė atitinka Lietuvos Respublikos nustatytus standartus, tai yra prekinės išvaizdos, nebuvo dėvėti ar kitaip naudoti pagal paskirtį. Parduodamoms prekėms galioja garantija, numatyta atitinkamų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

  Nemokama garantija juvelyriniams dirbiniams suteikiama tik atsiradus prekės gamybiniam brokui. Jei gaminys sulūžęs, iškrito ar kliba akutė, ar jis kitaip pakitęs ne dėl dėvėjimo priežasčių. Pavyzdžiui, jeigu pirkėjas gavo gaminį ir po keletos dienų jam iškrito akutė, aišku, gaminys turėjo gamybinį broką, todėl tokį gaminį sutaisome nemokamai, visas susijusias išlaidas irgi apmokame. Dažniausiai gamybiniai brokai išlenda iš karto arba po keletos dienų nešiojimo. Todėl nemokamai mūsų juvelyriniai dirbiniai gali būti remontuojami 1 mėnesį nuo gaminio įsigijimo.

  Tolimesniame laikotarpyje remontas mokamas ir pirkėjas apmoka siuntimo bei gaminio tvarkymo išlaidas. Jei gaminys pakeitė spalvą, nusitrynė, apsibraižė, galime jį atnaujinti už papildomą mokestį. Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu ar el. paštu

  Kadangi papuošalams atsiranda natūralus susidėvėjimas naudojant gaminį ilgesnį laiką nemokama garantija jam negali būti taikoma nuolat. Kas yra natūralus susidėvėjimas? Tai yra netinkama papuošalo priežiūra, netinkamas naudojimas, nelaimingas atsitikimas, natūralus spalvų ir medžiagų pokytis naudojant gaminį ilgesnį laiką.

  Kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus galite skaityti čia


   


   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija