Pristatymo būdai

 • Jūsų pateiktas ir apmokėtas užsakymas išsiunčiamas per 1 - 10 darbo dienų po apmokėjimo gavimo. Daugiau info žiūrėkite pagaminimo terminas

    LIETUVOS PAŠTAS5 Eur (registruota pirmenybinė siunta, siuntą galėsite sekti www.post.lt). Pristatymo laikas 2-3 darbo dienos.

    OMNIVA PAŠTOMATAS2.50 Eur (siuntą galėsite sekti www.omniva.lt). Pristatymo laikas – 1 - 2 darbo dienos (dažniausiai kitą darbo dieną po išsiuntimo, bet dėl padidėjusio siuntų kiekio gali vėluoti). Šeštadienį, didžiuosiuose Lietuvos miestuose, siuntos yra sudedamos į paštomatus taip pat. Kai siunta bus pristatyta į paštomatą, būsite informuoti SMS žinute, kur bus nurodytas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti savitarnos terminale atsiimant siuntą. Gavus pranešimą apie pristatytą siuntą paštomate, prašome ją atsiimti kuo skubiau ir taip atlaisvinti paštomato skyrelį kitai siuntai. Rūpinkimės vieni kitais.

  Siuntų įdėjimo į paštomatus dienas ir laiką galite patikrinti čia

  Paštomatų taškų pavadinimus ir adresus čia

    KURJERIS4 Eur, pristatymo laikas – 1 - 2 darbo dienos (dažniausiai yra pristatoma kitą darbo dieną po išsiuntimo, bet būna ir išimčių). Prekes pristatys kurjeris Jūsų norimu adresu. Būsite informuoti telefonu apie numatomą pristatymo laiką.

    LP Express PAŠTOMATAS – 2 Eur (siuntą galėsite sekti čia www.post.lt). Pristatymo laikas – 1 - 2 darbo dienos (dažniausiai kitą darbo dieną po išsiuntim, bet dėl padidėjusio siuntų kiekio gali vėluoti).

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija